Budżetowe urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 1510

Sprzęt łączący w sobie najważniejsze funkcje drukarki, skanera i kopiarki wcale nie musi być drogi. Co więcej, dzięki stosunkowo niskiej wadze wynoszącej zaledwie 3,6 kg, ergonomicznym kształtom i niewielkim rozmiarom, urządzenie może pracować w każdym, nawet najmniejszym pomieszczeniu. Nowoczesna stylistyka idealnie wpasowuje się m.in. we wnętrze urządzone w minimalistycznym stylu skandynawskim.

HP 1510 – parametry techniczne

Zalety urządzenia marki Hewlett-Packard to przede wszystkim szybka konfiguracja, prosta obsługa i intuicyjne menu, które umożliwiają pracę w kilka minut po wyciągnięciu sprzętu z kartonu. Opisywany model ma certyfikat Energy Star, gwarantujący niski pobór energii elektrycznej, co w konsekwencji obniża koszty eksploatacji. Sprzęt łączy się z komputerem za pomocą standardowego kabla USB. Maksymalna rozdzielczość kolorowego wydruku wynosi 4800 x 1200 dpi, co pozwala na drukowanie czytelnych, wyraźnych i pełnych szczegółów zdjęć i grafik. Urządzenie współpracuje zarówno z systemem operacyjnym Windows, jak i Mac OS. Podajnik papieru mieści do 60 arkuszy w formacie A4, natomiast odbiornik do 25. Prędkość drukowania w przypadku wydruków monochromatycznych wynosi do 7 stron na minutę, a w przypadku kolorowych do 4.

Do prawidłowego działania drukarki Hp 1510 wymagany jest tusz sprzedawany w formie kartridżów. Potrzebne są dwa – jeden odpowiedzialny za druk czarno-biały, drugi za kolorowy. W przypadku oryginalnych pojemników z atramentem, użytkownik ma do wyboru standardową lub zwiększoną pojemność oznaczoną jako XL. Zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych dostępne są wysokiej jakości zamienniki, które pozwalają na redukcję kosztów eksploatacji urządzenia przy jednoczesnym zachowanie takich samych parametrów wydruku. Tusz w formie kartridży wymienia się kilkoma ruchami i po przeczytaniu instrukcji obsługi nikt nie powinien mieć z tym problemu.

Comments are closed.