Urządzenie wielofunkcyjne Epson L382

Sprzęt typu all-in-one cieszy się niesłabnącą popularnością od wielu lat, m.in. ze względu na swoją wielozadaniowość i przystępną cenę zakupu. Urządzenie łączy najważniejsze funkcje drukarki, kopiarki i skanera, dlatego jest chętnie kupowane nie tylko przez prywatnych użytkowników, ale również przez przedsiębiorców.

Epson L382 – najważniejsze informacje

Maksymalna rozdzielczość skanera to 600 x 1200 dpi, która umożliwia wykonywanie czytelnych, wyraźnych i pełnych szczegółów skanów dokumentów. Urządzenie cechuje się prostą obsługą i intuicyjnym menu, dlatego mogą z niego korzystać nawet osoby bez doświadczenia. Kolejną zaletą jest szybkość wydruku, która plasuje się na poziomie 33 stron na minutę w przypadku druku monochromatycznego i 15 w przypadku kolorowego. Pomimo szerokiej funkcjonalności, sprzęt charakteryzuje się stosunkowo niską wagą, wynoszącą nieco ponad 4 kg, ergonomicznym kształtem i niewielkimi rozmiarami, które pozwalają na pracę w nawet bardzo małych pomieszczeniu. Urządzenie idealnie nadaje się do kawalerek i małych biur. Pojemny podajnik mieści do 100 arkuszy A4. Komunikacja z urządzeniem odbywa się za pośrednictwem popularnego portu USB.

Do prawidłowego działania drukarki wymagany jest tusz, który sprzedaje się zarówno w kompletnych zestawach, jak i pojedynczych pojemnikach. W sklepach internetowych i stacjonarnych dostępny jest czarny, błękitny, purpurowy i żółty kolor. Ich mieszanka pozwala na wydruki w jakości fotograficznej, cechujące się naturalnym odwzorowaniem kolorów, wyraźnymi konturami i brakiem rozmazań. Zarówno oryginalne pojemniki z tuszem, jak i wysokiej jakości zamienniki gwarantują bezproblemową pracę drukarki. Szczególnie polecane są sklepy internetowe, które zapewniają pełne wsparcie na każdym etapie zakupu oraz darmową przesyłkę. Tusz do Epson L382 kupisz na: https://www.drtusz.pl/tusze-do-epson-l382-zamienniki-oryginalne-c-10722061442.html

Comments are closed.