Urządzenie wielofunkcyjne Epson L386

epson to wydajna drukarka o wielu funkcjach

Urządzenia typu all-in-one cieszą się niezmienną popularnością nie tylko ze względu na swoją wielozadaniowość, ale również stosunkowo niską cenę. Użytkownik otrzymuje kompletny sprzęt łączący w sobie funkcje skanera, ksera i drukarki. Epson L386, pomimo szerokiej funkcjonalności, cechuje się niską wagą i niewielkimi rozmiarami, które umożliwiają pracę nawet w bardzo małych pomieszczeniach.

Urządzenie wielofunkcyjne Epson – parametry techniczne

Sprzęt jest wyposażony w moduł wi-fi, który pozwala na bezprzewodową łączność z komputerem. To rozwiązanie jest szczególnie przydatne w przypadku, gdy urządzenie pracuje w innym pomieszczeniu niż komputer. Maksymalna rozdzielczość, zarówno w kolorze, jak i czerni wynosi 5760×1440 dpi, co pozwala osiągnąć fotograficzną jakość wydruku. Tusz do urządzenia jest sprzedawany zarówno w zestawach zawierających 4 wkłady w kolorze czarnym, żółtym, purpurowym i błękitnym, jak i pojedynczych pojemnikach. Urządzenie jest wyposażone w skaner, którego rozdzielczość wynosi 1200×2400 dpi. Użytkownik z powodzeniem może skanować nie tylko dokumenty, ale również fotografie.

Sprzęt charakteryzuje się intuicyjną obsługą, dlatego mogą z niego korzystać nawet osoby bez doświadczenia. Epson L386 jest najczęściej kupowany przez prywatne osoby, które cenią niskie koszty eksploatacji oraz niewielkie firmy, które potrzebują urządzenia cechującego się wielozadaniowością. Co więcej, tusz do urządzenia jest stosunkowo tani i bardzo wydajny, dlatego osoby, które często używają drukarki nie powinny być rozczarowane kosztami wydruku. Zarówno w przypadku oryginalnych pojemników z atramentem, jak i wysokiej jakości zamienników sprzedawanych przez renomowane firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży, użytkownik ma pewność, że wydruki będą wyraźne, czytelne i pozbawione rozmazań.

Comments are closed.