Wszystko w jednym, czyli urządzenia all-in-one HP 4535

Zapotrzebowanie na dobrej jakości urządzenia wielofunkcyjne sprzedawane w stosunkowo niskiej cenie jest w dalszym ciągu wysokie. Zarówno użytkownicy prywatni, jak mali przedsiębiorcy cenią sobie nie tylko szerokie zastosowanie, ale również niskie koszty eksploatacji. Dodatkowym atutem urządzeń wielofunkcyjnych jest niska waga, ergonomiczny kształt i niewielkie rozmiary, które umożliwiają pracę sprzętu nawet w bardzo małych pomieszczeniach.

HP Deskjet Ink Advantage 4535 – zalety urządzenia

Jedną z najbardziej przydatnych cech sprzętu jest wbudowany moduł wi-fi, który umożliwia zdalną komunikację np. z komputerem. Urządzenie wyróżnia się dużą prędkością wydruku, który wynosi do 20 stron na minutę w przypadku drukowania monochromatycznego i do 16 stron w przypadku kolorowych wydruków. Do prawidłowego działania wymagane są dwa zbiorniki na tusz, które są niezwykle łatwe w wymianie. Sprzęt łączy w sobie funkcje skanera, drukarki i ksera. Maksymalna rozdzielczość optyczna skanera wynosi 1200×1200 i pozwala na szczegółowe odwzorowania praktycznie wszystkich dokumentów.

Podajnik papieru mieści do 60 arkuszy wielkości A4. Model HP 4535 dostępny online idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zapotrzebowanie na wydruki wynosi do 1000 stron miesięcznie. Obsługa urządzenia nie jest skomplikowana, a dzięki intuicyjnemu menu poradzą sobie z nią nawet początkujące osoby. Tusz jest sprzedawany w formie kartridżów. Na rynku można znaleźć zarówno pojedyncze sztuki, jak i gotowe zestawy umożliwiające druk czarno-biały i kolorowy. Sprzęt po włączeniu jest natychmiast gotowy do pracy, dzięki czemu idealnie nadaje się dla osób, które prowadzą intensywny tryb życia. Urządzenie cechuje się cichą pracą i niskim zużyciem energii, dlatego nawet podczas częstego użytkowania obciążenie domowego budżetu nie powinno być znaczące.

Comments are closed.