Podstawowe informacje o drukarce Epson L310

Niezwykle wydajne drukarki atramentowe są skonstruowane w taki sposób, aby przy zachowaniu maksymalnej funkcjonalności cechowały się niską wagą, ergonomicznym kształtem i niewielkimi rozmiarami. Tego typu urządzenia są kupowane zarówno przez prywatnych użytkowników, jak i instytucje lub małe firmy.

Epson L310 – parametry techniczne

Urządzenie pozwala na uzyskiwanie niezwykle wyraźnych, charakteryzujących się naturalnym odwzorowaniem barw i wysoką szczegółowością wydruków m.in. dzięki maksymalnej rozdzielczości, która wynosi aż 5760 x 1400 dpi. Sprzęt umożliwia wydruk do 33 stron na minutę w przypadku druku monochromatycznego i 15 stron w przypadku kolorowego. Niezwykle łatwa konfiguracja urządzenia, prosta obsługa i intuicyjne menu pozwalają na korzystanie ze sprzętu natychmiast po podłączeniu go do komputera, z którym model komunikuje się za pośrednictwem standardowego interfejsu USB. Zastosowana technologia Micro Piezo oferuje wydruk większej liczby stron przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia atramentu. Podajnik mieści do 100 arkuszy w formacie A4.

Do prawidłowego działania drukarki Epson L310 wymagany jest tusz – https://www.drtusz.pl/tusze-do-epson-l310-zamienniki-oryginalne-c-10712059812.html, który sprzedaje się zarówno w formie pojedynczych pojemników, jak i gotowych zestawów, cechujących się dobrym stosunkiem ceny do wydajności. Niezbędne kolory to czarny, purpurowy, żółty i błękitny. Kupując oryginalne produkty, jak i wysokiej jakości zamienniki, warto wybierać renomowane sklepy mające wieloletnie doświadczenie w branży. W przypadku zamienników, tusz sprzedawany jest w pojemnikach o pojemności 70 ml, pozwalających na wydrukowanie do 6400 stron. Chcąc maksymalnie obniżyć koszty eksploatacji drukarki, dobrym pomysłem jest zakup wspomnianych wcześniej zestawów, które umożliwiają redukcję kosztów nawet do 0,27 grosza za wydrukowanie jednej strony A4.

Comments are closed.