Urządzenie 3w1 – Epson L3060

laptop podłączony do drukarki epson

Wielofunkcyjne urządzenia są popularne zarówno w przypadku użytkowników domowych, jak i instytucji oraz małych i dużych firm. Tego typu sprzęt łączy w sobie cechy drukarki, skanera i kopiarki. Charakteryzuje się nie tylko niską wagą wynoszącą zaledwie 5 kg, ale również funkcjonalnym kształtem i niewielkimi rozmiarami, które sprawiają, że urządzenie zmieści się praktycznie na każdym biurku.

Epson L3060 – podstawowe informacje

Wysoka prędkość drukowania wynosząca 33 strony na minutę w przypadku druku monochromatycznego i 15 w przypadku kolorowego umożliwia korzystanie ze sprzętu nawet kilku osobom. Urządzenie idealnie nadaje się nie tylko do drukowania dokumentów, ale również fotografii. Maksymalna rozdzielczość wynosi aż 5760 x 1440, przez co wydruki są niezwykle wyraźne, czytelne i pełne szczegółów. Podajnik papieru mieści do 100 arkuszy w formacie A4. Niski poziom hałasu, w połączeniu z niewielkim poborem mocy sprawiają, że urządzenie idealnie sprawdzi się w małych mieszkaniach. Sprzęt komunikuje się z komputerem za pomocą portu USB. Model współpracuje zarówno z systemem operacyjnym Windows, jak i Mac OS.

Tusz do drukarki Epson L3060 – źródło strony jest sprzedawany w postaci pojemników wypełnionych atramentem. W gotowych kompletach, które pozwalają na jeszcze większą redukcję kosztu wydruku jednej strony, występuje kolor czarny, purpurowy, żółty i błękitny. Dzięki wbudowanemu modułowi wi-fi użytkownik może drukować m.in. zdjęcia i dokumenty bezpośrednio z telefonu lub tabletu. Kupując tusz, do wyboru są oryginalne pojemniki z atramentem lub wysokiej jakości zamienniki. W obu przypadkach pojemność wynosi aż 70 ml. Należy jednak pamiętać, aby wybierać wyłącznie sprawdzone sklepy, w których pracownicy oferują pomoc na każdym etapie zakupu produktu. Wartością dodaną jest darmowa wysyłka, która zachęca do korzystania z usług sklepów internetowych.

Comments are closed.