Brother DPC-J105 — przegląd, specyfikacje, ustawienia.

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne wyposażone w kasety o dużej pojemności już od dawna nikogo nie dziwią, ale wśród modeli w przystępnej cenie prawie ich nie ma. Urządzenie wielofunkcyjne Brother DPC-J105 może pochwalić się modułem Wi-Fi, a także zasobem 1300 stron kolorowych i 2400 stron monochromatycznych.

Drukarki Brother są dość zróżnicowane, ale nie zawsze można je spotkać i przetestować. Budżet tego modelu można zauważyć w prostej konstrukcji obudowy, monochromatycznym segmentowym wyświetlaczu jednowierszowym, a koszt urządzenia wielofunkcyjnego wynosi około 175 dolarów. Brother DPC-J105 posiada istotne plusy, takie jak wbudowany moduł bezprzewodowego połączenia sieciowego, kartridże o dużej pojemności oraz możliwość korzystania z usług w chmurze. Wśród cech urządzenia wielofunkcyjnego warto zwrócić uwagę na to, że kartridż nie jest instalowany na głowicy drukującej, tylko w osobnej komorze. 

Zawartość opakowania

W komplecie z urządzeniem wielofunkcyjnym otrzymujesz kilka broszur z instrukcjami obsługi, dysk z oprogramowaniem sterownika, dodatkowe oprogramowanie oraz pełnowartościowe kartridże drukujące. Kabel do podłączenia urządzenia Brother DPC-J105 przez port USB nie jest dołączony. Większość producentów nie dołącza tej opcji do urządzeń biurowych.

Podłączanie i ustawianie urządzenia Brother DPC-J105

Urządzenie Brother DPC-J105 można podłączyć do komputera za pomocą kabla USB, bezpośrednio lub bezprzewodowo. W celu zapewnienia pełnej obsługi urządzenia wielofunkcyjnego należy zainstalować niezbędne oprogramowanie i sterowniki z płyty dołączonej do urządzenia. Podłączenie przez USB lub bezpośrednio nie jest wcale trudne.
Połączenie bezprzewodowe ma pewne szczególne cechy. Najpierw należy połączyć się z punktem dostępowym za pomocą panelu sterowania urządzenia. Po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych danych kreator połączenia rozpocznie podłączanie urządzenia do komputera. Sterowniki i całe niezbędne oprogramowanie są dostępne nie tylko dla Windows, ale także dla innych systemów operacyjnych.

Drukarka Brother J105 dostępne na stronie https://www.drtusz.pl/urzadzenia-atramentowe-urzadzenie-wielofunkcyjne-brother-dcp-j105-p-5674.html

Comments are closed.